Logo Logo
O nás

Milé maminky,

čeká Vás nejhezčí období Vašeho života. Příchod miminka do rodiny je tím nejhezčím zážitkem v životě, který bohužel, už dnes není samozřejmostí a nejedna z Vás musela o svého vysněného tvorečka tvrdě bojovat s osudem

Příchodem Vašeho drobečka se Váš život od základu změní. Budou to časy plné lásky a něhy, ale také období stresu a vypjatých situací. Proto bychom se rádi stali Vaším rádcem a oporou v tomto období náročném na Vaší psychiku. Na našem internetovém katalogu detskelevneobleceni.cz s kočárky, autosedačkami a dalším dětským zbožím naleznete užitečné rady a informace týkající se nejen kočárků a autosedaček. Nabízíme celou řadu dalších výrobků pro miminka až pro děti předškolního věku.

Využijte našich rad ve článku Vybíráme kočárek a vybíráme kočárek pro dvojčata pro správný výběr toho pravého kočárku pro Vaše miminko.

V našem internetovém obchodě můžete nakoupit kočárkykočárky pro dvojčataautosedačkydětské chůvičkypřebalovací pultynočníky a další produkty předních světových výrobců známých značek jako jsou kočárky ABC Design, kočárky a autosedačky Concord, Nurse, kočárky Hartan, kočárky a příslušenství Brevi, Nurse, kočárky Peg Perego, kočárky Phil & Teds, kočárky firmy Hauck, kočárky i´coo, autosedačky Cybex dalších. Věříme, že s nákupem kočárků, autosedaček a dalšího dětského zboží u nás budete spokojeni a rádi se k nám budete vracet.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail admin@detskelevneobleceni.cz